KF35R-8.25-10P
MFR.Part #
KF35R-8.25-10P
JLCPCB Part #
C964207
Package
Push-Pull,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~22 1x10P 2-Side 2.5 24A 450V 8.25mm Black Right Angle 弯插,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS