KF2EDGKRH-3.81-2*7P
MFR.Part #
KF2EDGKRH-3.81-2*7P
JLCPCB Part #
C2923175
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 14P 160V 16~28 2 2x7P 3.81mm 7 7A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS