KF35H-8.25-8P
MFR.Part #
KF35H-8.25-8P
JLCPCB Part #
C964199
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x8P 2-Side 2.5 24A 450V 8 8.25mm 8P Black Mid Terminal Straight 插件,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS