KF2EDGV-7.62-8P
MFR.Part #
KF2EDGV-7.62-8P
JLCPCB Part #
C441370
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x8P 400V 7.62mm 8 8P Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS