KF128L-5.08-2P
MFR.Part #
KF128L-5.08-2P
JLCPCB Part #
C474940
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x2P 2 2.5 24A 250V 2P 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS