KF2EDGVM-7.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGVM-7.5-3P
JLCPCB Part #
C976474
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 3P 400V 7.5mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS