KF2EDGVM-3.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGVM-3.5-3P
JLCPCB Part #
C441408
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x3P 3 3.5mm 300V 3P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS