KF2EDGVM-3.5-12P
MFR.Part #
KF2EDGVM-3.5-12P
JLCPCB Part #
C441405
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12 12P 1x12P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS