KF135T-10.16-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF135T-10.16-3P
JLCPCB Part #
C475109
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10.16mm 1x3P 3 300V 3P 65A 6~26 Green Through Hole 插件,P=10.16mm Screw Terminal Blocks ROHS