KF2EDGVC-7.62-4P
MFR.Part #
KF2EDGVC-7.62-4P
JLCPCB Part #
C441398
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x4P 4 400V 4P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS