KF2EDGVC-5.08-7P
MFR.Part #
KF2EDGVC-5.08-7P
JLCPCB Part #
C441391
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS