KF2EDGSS-7.5-4P
MFR.Part #
KF2EDGSS-7.5-4P
JLCPCB Part #
C3040507
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x4P 4 400V 4P 7.5mm Green Plug P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS