KF2EDGSS-7.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGSS-7.5-3P
JLCPCB Part #
C3040506
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 3P 400V 7.5mm Green Plug P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS