KF2EDGSR-7.62-5P
MFR.Part #
KF2EDGSR-7.62-5P
JLCPCB Part #
C577770
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 32A 400V 5 5P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS