KF2EDGRM-3.5-16P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGRM-3.5-16P
JLCPCB Part #
C441256
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16 16P 1x16P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS