KF2EDGSRBM-10.16-2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGSRBM-10.16-2P
JLCPCB Part #
C6394058
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.16mm 1x2P 2 2P 600V 65A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Plugin,P=10.16mm Pluggable System Terminal Block ROHS