KF2EDGR-7.62-2P
MFR.Part #
KF2EDGR-7.62-2P
JLCPCB Part #
C441214
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x2P 2 2P 400V 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS