KF2EDGRM-3.5-4P
MFR.Part #
KF2EDGRM-3.5-4P
JLCPCB Part #
C441259
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x4P 3.5mm 300V 4 4P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS