KF2EDGRM-3.5-12P
MFR.Part #
KF2EDGRM-3.5-12P
JLCPCB Part #
C441255
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12 12P 1x12P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS