KF2EDGRC-7.62-3P
MFR.Part #
KF2EDGRC-7.62-3P
JLCPCB Part #
C441247
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 3P 400V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS