KF57S-21.0-6P
MFR.Part #
KF57S-21.0-6P
JLCPCB Part #
C707805
Package
P=21mm
Description
-30℃~+120℃ 1 115A 1kV 1x6P 21mm 2~8 35 6 6P Black With Cover Plate P=21mm Barrier Terminal Blocks ROHS