KF2EDGRC-7.5-2P
MFR.Part #
KF2EDGRC-7.5-2P
JLCPCB Part #
C976440
Package
Push-Pull,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x2P 2 2P 400V 7.5mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS