KF2EDGK-7.62-2P
MFR.Part #
KF2EDGK-7.62-2P
JLCPCB Part #
C440890
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x2P 2 2.5 2P 400V 7.62mm Green Plug P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS