KF2EDGK-7.62-6P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGK-7.62-6P
JLCPCB Part #
C440894
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x6P 2.5 400V 6 6P 7.62mm Green Plug P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS