KF2EDGK-7.62-4P
MFR.Part #
KF2EDGK-7.62-4P
JLCPCB Part #
C440892
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x4P 2.5 4 400V 4P 7.62mm Green Plug P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS