KF2EDGK-5.08-9P
MFR.Part #
KF2EDGK-5.08-9P
JLCPCB Part #
C440887
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x9P 2.5 320V 5.08mm 9 9P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS