KF2EDGK-2.54-9P
MFR.Part #
KF2EDGK-2.54-9P
JLCPCB Part #
C577533
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 130V 1x9P 2.54mm 20~28 5A 9 9P Green Plug P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS