KF2EDGK-2.54-8P
MFR.Part #
KF2EDGK-2.54-8P
JLCPCB Part #
C577532
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 130V 1x8P 2.54mm 20~28 5A 8 8P Green Plug P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS