KF2EDGK-2.54-6P
MFR.Part #
KF2EDGK-2.54-6P
JLCPCB Part #
C577530
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 130V 1x6P 2.54mm 20~28 5A 6 6P Green Plug P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS