KF137T-15.0-5P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF137T-15.0-5P
JLCPCB Part #
C6392816
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 115A 15mm 1kV 1x5P 2~20 35 5 5P M5 Plugin Screw Terminal Blocks ROHS