KF2EDGK-2.54-4P
MFR.Part #
KF2EDGK-2.54-4P
JLCPCB Part #
C577528
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 130V 1x4P 2.54mm 20~28 4 4P 5A Green Plug P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS