KF2EDGKVG-3.81-2*7P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGKVG-3.81-2*7P
JLCPCB Part #
C2923139
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 14P 160V 16~28 2 2x7P 3.81mm 7 7A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS