KF2EDGK-3.81-18P
MFR.Part #
KF2EDGK-3.81-18P
JLCPCB Part #
C976405
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~22 18 18P 1x18P 3.81mm 300V 8A Green Plug Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS