KF2EDGKRCH-5.08-2*2P
MFR.Part #
KF2EDGKRCH-5.08-2*2P
JLCPCB Part #
C2975035
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 15A 2 2 2x2P 4P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS