KF2EDGKNHG-3.81-2*8P
MFR.Part #
KF2EDGKNHG-3.81-2*8P
JLCPCB Part #
C2923086
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5 160V 16P 16~28 2 2x8P 3.81mm 7A 8 Green Hinged (Snap On) Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS