KF2EDGKM-7.62-9P
MFR.Part #
KF2EDGKM-7.62-9P
JLCPCB Part #
C441157
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x9P 2.5 400V 7.62mm 9 9P Green Plug Screw P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS