KF2EDGKM-7.5-7P
MFR.Part #
KF2EDGKM-7.5-7P
JLCPCB Part #
C976471
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x7P 2.5 400V 7 7.5mm 7P Green Plug Screw P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS