KF2EDGKM-3.81-4P
MFR.Part #
KF2EDGKM-3.81-4P
JLCPCB Part #
C441120
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS