KF2EDGKJM-3.5-8P
MFR.Part #
KF2EDGKJM-3.5-8P
JLCPCB Part #
C2975112
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 13A 14~28 1x8P 3.5mm 320V 8 8P Male Plug Orange Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS