KF2EDGKJM-3.5-2P
MFR.Part #
KF2EDGKJM-3.5-2P
JLCPCB Part #
C2975106
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 13A 14~28 1x2P 2 2P 3.5mm 320V Male Plug Orange Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS