KF2EDGKDM-3.5-8P
MFR.Part #
KF2EDGKDM-3.5-8P
JLCPCB Part #
C976453
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x8P 3.5mm 300V 8 8A 8P Green Male Plug Screw Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS