KF2EDGKDM-3.5-2P
MFR.Part #
KF2EDGKDM-3.5-2P
JLCPCB Part #
C976447
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x2P 2 2P 3.5mm 300V 8A Green Male Plug Screw Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS