KF2EDGKB-3.81-5P
MFR.Part #
KF2EDGKB-3.81-5P
JLCPCB Part #
C440996
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x5P 250V 3.81mm 5 5P 7A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS