KF2EDGKB-3.5-9P
MFR.Part #
KF2EDGKB-3.5-9P
JLCPCB Part #
C440989
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 1x9P 3.5mm 300V 8A 9 9P Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS