KF2EDGKA-3.5-12P
MFR.Part #
KF2EDGKA-3.5-12P
JLCPCB Part #
C440899
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12 12P 1x12P 3.5mm 300V 8A Green Horizontal Termination Male Plug Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS