KF2EDGDJ-7.5-5P
MFR.Part #
KF2EDGDJ-7.5-5P
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x5P 400V 5 5P 7.5mm Green Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS