KF2EDGBM-5.08-2P
MFR.Part #
KF2EDGBM-5.08-2P
JLCPCB Part #
C6394148
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x2P 2 2P 300V 5.08mm Board Side/Plug Green Screw Through Hole Top Entry Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS