KF129R-7.62-2P
MFR.Part #
KF129R-7.62-2P
JLCPCB Part #
C19711775
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 1kV 1x2P 2 2.5 24A 2P 7.62mm M3 Right Angle 弯插,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS