KF2EDGAM-3.81-6P
MFR.Part #
KF2EDGAM-3.81-6P
JLCPCB Part #
C6394107
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Board Side/Plug Right-Angle Screw Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS