KF25R-7.62-9P
MFR.Part #
KF25R-7.62-9P
JLCPCB Part #
C964164
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x9P 2-Side 2.5 24A 250V 7.62mm 9 9P Black Right Angle 弯插,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS